Mandatarissen

SCHEPENEN & GEMEENTERAADSLEDEN


Angelo Bruno

Angelo Bruno

4 de schepen - Wijken & Wonen

Spreekuur:

  • Maandag van 18.00 tot 19.00 uur.
  • Juli en augustus: enkel op afspraak.

Balieplein – Stadsplein 1, 3600 Genk

Contact & openingsuren Stad Genk

 Contact:

 angelo.bruno@genk.be
  089 65 36 18





Yilmaz Kurtal

Yilmaz Kurtal

7 de schepen - Werk & Financiën

Spreekuur:

  • Maandag van 18.00 tot 19.00 uur.
  • Juli en augustus: enkel op afspraak.

Balieplein – Stadsplein 1, 3600 Genk

Contact & openingsuren Stad Genk

 Contact:

 yilmaz.kurtal@genk.be
  0479 20 07 33





Alessandro Cucchiara

Alessandro Cucchiara

plaatsvervangend 4 de schepen - Wijken & Wonen

Spreekuur:

  • Momenteel geen spreekuur.
  • x

Balieplein – Stadsplein 1, 3600 Genk

Contact & openingsuren Stad Genk

 Contact:

 alessandro.cucchiara@genk.be
 0484 07 30 68





Yasin Kilic

Yasin Kilic

Fractieleider sp.a Genk

  • Gemeenteraadslid Stad Genk
  • Woordvoerder sp.a, Genk
  • Raadslid Ziekenhuis Oost-Limburg

 Contact:

Enkel op afspraak.

 yasin.kilic@genk.be
  0473 53 37 95





Meryame Kitir

Meryame Kitir

bestuurslid sp.a Genk & federaal fractieleider

Lokaal:

  • Gemeenteraadslid Stad Genk
  • Raadslid vzw Menos, Genk
  • Raadslid Zorgbedrijf Ouderenzorg, Genk

Federaal:

  • sp.a fractieleider
  • sp.a volksvertegenwoordiger federaal parlement

 Contacteer het secretariaat:

Enkel op afspraak.

 meryame@kitir.be
 0488 14 86 33





Rina Simons

Rina Simons

Bestuurslid sp.a Genk

  • Gemeenteraadslid Stad Genk
  • Politieraadslid zone CARMA

 Contact:

Enkel op afspraak.

 rina.simons@gmail.com
  0497 82 88 19




BOVENLOKALE MANDATARIS


Meryame Kitir

Meryame Kitir

bestuurslid sp.a Genk & federaal fractieleider

Lokaal:

  • Gemeenteraadslid Stad Genk
  • Raadslid vzw Menos, Genk
  • Raadslid Zorgbedrijf Ouderenzorg, Genk

Federaal:

  • sp.a fractieleider
  • sp.a volksvertegenwoordiger federaal parlement

 Contacteer het secretariaat:

Enkel op afspraak.

 meryame@kitir.be
 0488 14 86 33





Parlementair Medewerker – Kenan Akiyl

Parlementair Medewerker – Kenan Akiyl

Kamer van volksvertegenwoordigers - sp.a

 Contact:

Enkel op afspraak.

 kenanakyil@kitir.be
  0488 14 86 33