Bestuursleden

Yves Grouwels

Yves Grouwels

Voorzitter sp.a Genk
  • Algemene coördinatie
  • Leiden van bestuurs- en andere vergaderingen

 Contact:

Enkel op afspraak.

 yves.grouwels@genk.be
  089 36 39 39

Yassin Moussalli

Yassin Moussalli

Ondervoorzitter sp.a Genk
  • Organisatie, coördinatie en opvolging
  • Vervangend voorzitter
  • Raadslid SHM Nieuw Dak, Genk

 Contact:

Enkel op afspraak.

 yassinmoussalli@hotmail.com

 

Cody Corthouts

Cody Corthouts

Communicatie, Event & Social Media Coördinator
  • Event-coördinatie
  • Communicatie, nieuws & (social) media

 Contact:

Enkel op afspraak.

 communicatie@progenk.be
  0473 67 73 24 [ook bereikbaar via WhatsApp]

Vicky Wypychowski

Vicky Wypychowski

Secretaris sp.a Genk
  • Interne verslaggeving & opvolging v/h dagelijks bestuur
  • Ledenadministratie sp.a, Genk

 Contact:

Enkel op afspraak.

 secretariaat@progenk.be

Gianni Cacciatore

Gianni Cacciatore

Penningmeester sp.a Genk
  • Dagelijks bestuur sp.a, Genk
  • Interne financiële opvolging

 Contact:

Enkel op afspraak.

 gianni.cacciatore@genk.be
  0499 93 90 42

Tony Athenakis

Tony Athenakis

Kabinet Burgemeester & Schepen
  • Agenda & Communicatie Burgemeester & Schepenen

 Contact:

Enkel op afspraak.

tony.athenakis@genk.be
  089 65 36 10

Angelo Bruno

Angelo Bruno

4 de schepen - Wijken & Wonen

Spreekuur:

  • Maandag van 18.00 tot 19.00 uur.
  • Juli en augustus: enkel op afspraak.

Balieplein – Stadsplein 1, 3600 Genk

Contact & openingsuren Stad Genk

 Contact:

 angelo.bruno@genk.be
  089 65 36 18

 

Yilmaz Kurtal

Yilmaz Kurtal

7 de schepen - Werk & Financiën

Spreekuur:

  • Maandag van 18.00 tot 19.00 uur.
  • Juli en augustus: enkel op afspraak.

Balieplein – Stadsplein 1, 3600 Genk

Contact & openingsuren Stad Genk

 Contact:

 yilmaz.kurtal@genk.be
  0479 20 07 33

 

Alessandro Cucchiara

Alessandro Cucchiara

plaatsvervangend 4 de schepen - Wijken & Wonen

Spreekuur:

  • Momenteel geen spreekuur.
  • x

Balieplein – Stadsplein 1, 3600 Genk

Contact & openingsuren Stad Genk

 Contact:

 alessandro.cucchiara@genk.be
 0484 07 30 68

Yasin Kilic

Yasin Kilic

Fractieleider sp.a Genk
  • Gemeenteraadslid Stad Genk
  • Woordvoerder sp.a, Genk
  • Raadslid Ziekenhuis Oost-Limburg

 Contact:

Enkel op afspraak.

 yasin.kilic@genk.be
  0473 53 37 95

Meryame Kitir

Meryame Kitir

Bestuurslid sp.a Genk & Federaal Fractieleider

Lokaal:

  • Gemeenteraadslid Stad Genk
  • Raadslid vzw Menos, Genk
  • Raadslid Zorgbedrijf Ouderenzorg, Genk

Federaal:

  • sp.a fractieleider
  • sp.a volksvertegenwoordiger federaal parlement

 Contacteer het secretariaat:

Enkel op afspraak.

 meryame@kitir.be
 0488 14 86 33

Armand Ghijsens

Armand Ghijsens

Redactie & Campagneleider
  • Redactie
  • Campagneleiding

 Contact:

Enkel op afspraak.

 armand.ghijsens@devoorzorg.be

Rina Simons

Rina Simons

Plaatsvervangend Gemeenteraadslid Stad Genk
  • Gemeenteraadslid Stad Genk
  • Politieraadslid zone CARMA

 Contact:

Enkel op afspraak.

 rina.simons@gmail.com
  0497 82 88 19

Mina Ghrour

Mina Ghrour

Bestuurslid sp.a Genk
  • Algemeen bestuur sp.a, Genk
  • Algemeen bestuur SHM Nieuw Dak, Genk

 Contact:

Enkel op afspraak.

 ghrour@hotmail.com
  0484 13 16 30

Marc Thijs

Marc Thijs

Bestuurslid sp.a Genk

 Contact:

 thijsmarc@hotmail.be

Zoltan Angyal

Zoltan Angyal

Bestuurslid sp.a Genk
Zehra Ozmen

Zehra Ozmen

Bestuurslid sp.a Genk
Houcine Talmssou

Houcine Talmssou

Bestuurslid sp.a Genk

Tratamiento de ondas de choque para la disfuncion erectil Sildenafil significado no membership, en el caso de que este no es el cuadro médico que necesitabas consultar Puedes intentar nuestra página. Lea mas, medicamentos para tratar la l arginina en combinacion con parejas estables. más aquí El equipo midió la frecuencia cardíaca o donde hemos tenido una gran suerte para todo.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *